RMC1/20-122JPA
MFR.Part #
RMC1/20-122JPA
JLCPCB Part #
C7055170
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS