RMC1/16-116JTP
MFR.Part #
RMC1/16-116JTP
JLCPCB Part #
C20092432
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS