RMC1/10-9R10FTP
MFR.Part #
RMC1/10-9R10FTP
JLCPCB Part #
C909212
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS