RMC1/10-913JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/10-913JTP
JLCPCB Part #
C5854336
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS