RMC1/10-3900FTP
MFR.Part #
RMC1/10-3900FTP
JLCPCB Part #
C6976269
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS