RMC1K4873FTE
MFR.Part #
RMC1K4873FTE
JLCPCB Part #
C7343836
Description
-55℃~+155℃ 1W 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS