AS122WK0151T4E
MFR.Part #
AS122WK0151T4E
JLCPCB Part #
C2770571
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±10% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS