RMC1/8K91R0DTP
MFR.Part #
RMC1/8K91R0DTP
JLCPCB Part #
C7055885
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS