RMC1/8K8063FTP
MFR.Part #
RMC1/8K8063FTP
JLCPCB Part #
C20095203
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS