RGC1/8C23R7DTP
MFR.Part #
RGC1/8C23R7DTP
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS