RMC1/8K7680FTP
MFR.Part #
RMC1/8K7680FTP
JLCPCB Part #
C6275336
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS