RMC1/8K7322DTP
MFR.Part #
RMC1/8K7322DTP
JLCPCB Part #
C6977893
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS