RLC35-R180JTE
MFR.Part #
RLC35-R180JTE
JLCPCB Part #
C2597624
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 180mΩ 667mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS