RMC1/8K6340DTP
MFR.Part #
RMC1/8K6340DTP
JLCPCB Part #
C5855979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS