RMC1/8K4991DTP
MFR.Part #
RMC1/8K4991DTP
JLCPCB Part #
C6654464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS