AA1206FR-07158KL
MFR.Part #
AA1206FR-07158KL
JLCPCB Part #
C4242798
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS