RMC1/8K4421DTP
MFR.Part #
RMC1/8K4421DTP
JLCPCB Part #
C7343661
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS