RMC1/8K34R0DTP
MFR.Part #
RMC1/8K34R0DTP
JLCPCB Part #
C7055785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS