RMC1/20-2872FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2872FPA
JLCPCB Part #
C7344117
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS