RMC1/8K3921DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3921DTP
JLCPCB Part #
C5875843
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS