RGC1/16SC2372DTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16SC2372DTH
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS