RMC1/8K3571DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3571DTP
JLCPCB Part #
C6977839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS