RN732BTTD3240D100
MFR.Part #
RN732BTTD3240D100
JLCPCB Part #
C4015560
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS