RMC1/8K3481FTP
MFR.Part #
RMC1/8K3481FTP
JLCPCB Part #
C6188325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS