RMC1/8K2800FTP
MFR.Part #
RMC1/8K2800FTP
JLCPCB Part #
C20095155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS