FCC32501ADTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FCC32501ADTP
JLCPCB Part #
C3165043
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 500mA 50A 64V 1206 Disposable fuses ROHS