RMC1/8K2373DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2373DTP
JLCPCB Part #
C6397661
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS