RMC1/8K22R0FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8K22R0FTP
JLCPCB Part #
C909207
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS