RMC1/16SK2403DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK2403DTH
JLCPCB Part #
C7343964
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS