RMC1/8K2000FTP
MFR.Part #
RMC1/8K2000FTP
JLCPCB Part #
C909153
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS