RMC1/8K19R6DTP
MFR.Part #
RMC1/8K19R6DTP
JLCPCB Part #
C6275255
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS