RMC1/8K1650FTP
MFR.Part #
RMC1/8K1650FTP
JLCPCB Part #
C909194
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS