RMC16K332FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC16K332FTP
JLCPCB Part #
C5139506
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS