RMC1/4K93R1FTE
MFR.Part #
RMC1/4K93R1FTE
JLCPCB Part #
C5727196
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS