RGC1/10C7151BTP
MFR.Part #
RGC1/10C7151BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS