RMC1/4K2672FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2672FTE
JLCPCB Part #
C7055532
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS