RMC1/4K2433FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2433FTE
JLCPCB Part #
C7344413
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS