RMC1/4K1650FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1650FTE
JLCPCB Part #
C7055510
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS