RN73H2ETTD1070F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1070F25
JLCPCB Part #
C4163649
Description
107Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS