RMC1/4K13R7FTE
MFR.Part #
RMC1/4K13R7FTE
JLCPCB Part #
C20094998
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS