RMC1/2K9312FTE
MFR.Part #
RMC1/2K9312FTE
JLCPCB Part #
C5855948
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS