RMC1/2K7150FTE
MFR.Part #
RMC1/2K7150FTE
JLCPCB Part #
C7055306
Description
-55℃~+155℃ 715Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS