RMC1/2K6802FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6802FTE
JLCPCB Part #
C20094296
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS