RMC1/2K6190FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6190FTE
JLCPCB Part #
C6187434
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS