RMC1/2K5622FTE
MFR.Part #
RMC1/2K5622FTE
JLCPCB Part #
C20094275
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS