RMC1/2K3092FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3092FTE
JLCPCB Part #
C7289360
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS