RMC1/2K2371FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2371FTE
JLCPCB Part #
C7289333
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS