RMC1/2K1962FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1962FTE
JLCPCB Part #
C6654043
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS