RMC1/2K1370FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1370FTE
JLCPCB Part #
C7289293
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS