RMC1/16SK6341DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK6341DTH
JLCPCB Part #
C6187839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS